Mūsų specializacija:

Šilumos siurblių ir dujinių šildymo katilų sistemų remontas, paleidimas, montavimas, pardavimas, automatizavimas, modernizavimas, garantinis bei pogarantinis aptarnavimas. Sudarome ilgalaikes katilinių ir šildymo katilų aptarnavimo ir priežiūros sutartis.

GAUKITE INDIVIDUALŲ PASIŪLYMĄ
Nemokama konsultacija

Kompetencija ir patirtis, kuri leidžia kurti aukštos kokybės sprendimus!

Žinios ir patirtis katilų priežiūros srityje yra mūsų įmonės esminis pranašumas, todėl galime pasiūlyti visas paslaugas iš vienų rankų – nuo šildymo sistemų ir katilinių projektavimo bei modernizavimo iki katilų ir jų sistemų montavimo. Pas mus dirba patyrę specialistai, kurie nuolat kelia savo kvalifikaciją, domisi šildymo srities naujovėmis ir įgytas žinias pritaiko mūsų klientų projektuose. Mūsų komanda pasiūlo lanksčius sprendimus kiekvienam klientui, ar tai būtų nedidelis šildymo sistemos patobulinimas, ar sudėtingi katilinės automatizavimo sprendimai. Mūsų serviso tarnybos komanda pasiruošusi operatyviai suteikti šildymo katilų bei jų sistemų remonto, atnaujinimo bei techninės priežiūros paslaugas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Atliekame šildymo katilų, katilinių įrenginių bei automatikos sistemų diagnostiką, derinimą, remontą bei techninio aptarnavimo darbus!

Į mus galite kreiptis visais katilinių, katilų bei šildymo sistemų projektavimo, įrengimo, garantinio ir pogarantinio aptarnavimo klausimais. Lanksčiais aptarnavimo sprendimais mes padedame užtikrinti, kad visą katilo eksploatacijos laikotarpį Jūsų katilas atitiktų gamintojo nurodytus techninius parametrus ir išlaikytų geriausias veikimo charakteristikas. Mūsų profesionaliai apmokyti ir atestuoti specialistai atlieka dujinių katilų periodinį profilaktinį aptarnavimą, kasmetinį katilų paruošimą šildymo sezonui bei teikia konsultacijas efektyvaus katilų naudojimo klausimais. Taip pat atliekame katilų remontą 24 / 7: remontuojame atskirus šildymo katilų ir šildymo sistemų elementus, atliekame katilų diagnostiką ir profilaktiką, aprūpiname visomis reikiamomis dalimis ir komponentais. Kompleksiškai atliekame katilinių, šildymo katilų ir jų sistemų automatikos pritaikymo, montavimo, derinimo, paleidimo bei ilgalaikio techninio aptarnavimo darbus.

Mūsų komanda Jums garantuoja:
checkicon
Stabilų katilų veikimą!
Visus montavimo ir techninio aptarnavimo darbus atlieka kvalifikuoti, aukštos kompetencijos specialistai, kurie gerai išmano visus šildymo sistemų ir katilų priežiūros niuansus.
checkicon
Ekonomišką katilų veikimą!
Mūsų komandos siūlomi sprendimai yra orientuoti į didesnį katilų veikimo efektyvumą bei eksploatacijos taupumą ir praktiškumą. Jei dairotės aukščiausios kokybės iki pat smulkiausių detalių – mūsų pasiūlymai tikrai padarys įspūdį.
checkicon
Visapusišką katilų priežiūrą!
Teikiame kompleksinius šildymo katilų ir jų sistemų montavimo, aptarnavimo ir ilgalaikės priežiūros sprendimus. Kad ir kokie netikėti būtų Jūsų poreikiai, visada pasiūlysime sprendimą.
checkicon
Techninį katilų aptarnavimą 24 / 7!
Kilus katilų ar šildymo sistemos techniniams gedimams, į mūsų serviso tarnybą galite kreiptis 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Užregistruokite gedimą ir Jums patogiu metu mūsų serviso specialistai atvyks į Jūsų namus ir išspręs visus gedimus.
checkicon
Individualiai pritaikytus sprendimus!
Suprantame, kad mūsų klientams kartais klausimų būna daugiau nei atsakymų, todėl teikiame nemokamas konsultacijas kaip išsirinkti geriausiai Jūsų namams tinkantį šildymo katilą ir kokią šildymo sistemą montuoti.
checkicon
Kokybės garantiją!
Mes esame tam, kad sudėtingas šildymo sistemas paverstume patogiais sprendimais, kurie nevargina savo priežiūra bei valdymu. O tam, kad nekiltų net menkiausių nepatogumų, visiems mūsų darbams ir sumontuotai įrangai suteikiame kokybės garantiją!
KATILŲ SERVISAS 24/7 – katilų serviso tarnyba – Vilniuje. Dujinių ir dyzelinių šildymo katilų ir jų sistemų remontas, paleidimas, montavimas, pardavimas, automatizavimas, modernizavimas, garantinis bei pogarantinis aptarnavimas. Katilų remontą atliekame 24 / 7, į mūsų serviso tarnybą galite kreiptis 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Katilų serviso tarnyba – Vilniuje.
Kodėl rinktis mus?
01
Visi katilų priežiūros sprendimai iš vienų rankų;
02
Pagalba sprendžiant techninius klausimus 24/7;
03
Visiems darbams suteikiame kokybės garantiją;
04
Profesionali, ilgametę patirtį turinti komanda;
05
Siūlome itin lanksčias ir praktiškas bendradarbiavimo sąlygas.
GAUKITE INDIVIDUALŲ PASIŪLYMĄ
Nemokama konsultacija
Kontaktai
Gedimų registracija
Rekvizitai
Dujinių ir dyzelinių šildymo katilų diagnostika, remontas, profilaktika, paleidimas, montavimas, pardavimas, garantinis bei pogarantinis aptarnavimas. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje! Katilų remontas, profilaktika, aptarnavimas, montavimas – Vilniuje. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje!
Maloniai kviečiame susisiekti visais Jums rūpimais klausimais!

Susisiekite ir mes Jums pasiūlysime itin lanksčius sprendimus. Paslaugas teikiame Vilniaus mieste ir aplinkiniuose rajonuose.

+370 612 44413 +370 612 44413
Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius
Mail
Gaukite individualų pasiūlymą
Nemokama konsultacija
BUDERUS, BOSCH, JUNKERS, VIESSMANN bei kitų gamintojų katilų montavimas, derinimas, remontas, profilaktika, automatizavimas, modernizavimas – Vilniuje. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje! KATILŲ SERVISAS 24/7 - šildymo katilų ir jų sistemų montavimas, aptarnavimas ir techninė priežiūra! Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje!
Remontą atliekame 24 / 7!

Kilus techniniams gedimams, į mūsų serviso tarnybą galite kreiptis 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Užregistruokite gedimą ir Jums patogiu metu mūsų serviso specialistai atvyks į Jūsų namus ir išspręs visus gedimus.

+370 612 44413 +370 612 44413
Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius
Mail
Gedimų registracija
Nemokama konsultacija
Katilų remontas, profilaktika, aptarnavimas, montavimas – Vilniuje. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje! Dujinių ir dyzelinių šildymo katilų diagnostika, remontas, profilaktika, paleidimas, montavimas, pardavimas, garantinis bei pogarantinis aptarnavimas. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje!
Katilų servisas 24/7, UAB

Įmonės kodas: 305245017

PVM mokėtojo kodas: LT100012700714

Biuro adresas: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius

El. p.: info@katiluservisas24.lt

Bankas: AB SEB Bankas

A. s.: LT607044060008307262

+370 612 44413 +370 612 44413
Mail
Gaukite individualų pasiūlymą
Nemokama konsultacija
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Mums malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Nemokama konsultacija
Gedimų registracija

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami gauti individualų pasiūlymą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Klientus nemokamai konsultuojame visais montavimo, aptarnavimo ir ilgalaikės priežiūros klausimais, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami užregistruoti gedimą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir Jums patogiu metu mūsų serviso specialistai atvyks į Jūsų namus ir išspręs visus gedimus (remontą atliekame 24 / 7).

Pageidaujamas laikas, kada turi atvykti serviso specialistai:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).