Dujinių katilų montavimas ir paleidimas!

Montuojame dujinius šildymo katilus, boilerius, šilumokaičius, dujines kolonėles bei atskirus šildymo katilų ir šildymo sistemų elementus. Atliekame pilną katilinių įrengimą nuo šildymo katilų derinimo ir paleidimo iki katilinių ir jų sistemų automatikos montavimo. Atliekame BOSCH, BUDERUS, JUNKERS, BAXI, WOLF ir kitų gamintojų dujinių katilų montavimo, paleidimo bei priežiūros darbus.

GAUKITE INDIVIDUALŲ PASIŪLYMĄ
Nemokama konsultacija

Dujinių katilų montavimas pagal jūsų individualius poreikius!

Teikiame kompleksinius dujinių katilų ir katilinių montavimo sprendimus, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik techninio montavimo darbus, bet galime atlikti ir energijos poreikio skaičiavimus, paruošti dujotiekio ir katilinės įrengimo projektą bei valstybės institucijose sutvarkyti visus dokumentus dėl reikiamų leidimų. Taip pat padedame išsirinkti dujinius katilus ir sukomplektuoti visą šildymo sistemą pagal Jūsų namo energijos suvartojimą. Dujinio katilo gamintoją, galingumą, efektyvumą bei funkcionalumą parenkame įvertinę Jūsų namo dydį, energinį efektyvumą bei individualius Jūsų poreikius.

Sprendimai pritaikyti individualiems Jūsų poreikiams:
Žiūrėti visus

Dujinių katilų montavimas įvairios paskirties pastatuose!

Įvairios kvadratūros individualiuose namuose ir kitos paskirties pastatuose pritaikome optimalius ir ekonomiškai pagrįstus dujinių katilų montavimo sprendimus, kurie padeda sutaupyti kuro išlaidų. Įdiegiame automatikos sprendimus, kurie reikalauja itin mažai priežiūros, klientus apmokome kaip tinkamai eksploatuoti ir valdyti katilus. Nesvarbu ar norite sutaupyti ar gyventi komfortiškai, mes pasiūlysime individuliai jums tinkančius šildymo katilų montavimo sprendimus.

Mūsų teikiami sprendimai:
Dujinių katilų montavimas individualiuose namuose;
Dujinių katilų montavimas kotedžuose;
Dujinių katilų montavimas sodybose;
Dujinių katilų montavimas poilsio namuose;
Dujinių katilų montavimas komercinėse patalpose;
Dujinių katilų montavimas kitos paskirties pastatuose.
KATILŲ SERVISAS 24/7 – dujinių katilų montavimas ir paleidimas. Dujinių katilų montavimas Vilniuje. Dujinio katilo montavimas pagal jūsų individualius poreikius – Vilniuje. Dujinių katilinių ir visos šildymo sistemos įrengimas, vidaus dujų tinklo įrengimas, dujinių katilų prijungimas prie dujų sistemos.

Mes siūlome aiškius ir laiko patikrintus sprendimus, tam kad Jūsų šildymo katilai, jų sistemos bei technologijos veiktų efektyviau ir naudingiau, o jūsų namai būtų šilti, išmanūs ir tausojantys energiją!

Mūsų teikiamos paslaugos:
Mūsų komanda Jums garantuoja:
checkicon
Stabilų katilų veikimą!
Visus montavimo ir techninio aptarnavimo darbus atlieka kvalifikuoti, aukštos kompetencijos specialistai, kurie gerai išmano visus šildymo sistemų ir katilų priežiūros niuansus.
checkicon
Ekonomišką katilų veikimą!
Mūsų komandos siūlomi sprendimai yra orientuoti į didesnį katilų veikimo efektyvumą bei eksploatacijos taupumą ir praktiškumą. Jei dairotės aukščiausios kokybės iki pat smulkiausių detalių – mūsų pasiūlymai tikrai padarys įspūdį.
checkicon
Visapusišką katilų priežiūrą!
Teikiame kompleksinius šildymo katilų ir jų sistemų montavimo, aptarnavimo ir ilgalaikės priežiūros sprendimus. Kad ir kokie netikėti būtų Jūsų poreikiai, visada pasiūlysime sprendimą.
checkicon
Techninį katilų aptarnavimą 24 / 7!
Kilus katilų ar šildymo sistemos techniniams gedimams, į mūsų serviso tarnybą galite kreiptis 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Užregistruokite gedimą ir Jums patogiu metu mūsų serviso specialistai atvyks į Jūsų namus ir išspręs visus gedimus.
checkicon
Individualiai pritaikytus sprendimus!
Suprantame, kad mūsų klientams kartais klausimų būna daugiau nei atsakymų, todėl teikiame nemokamas konsultacijas kaip išsirinkti geriausiai Jūsų namams tinkantį šildymo katilą ir kokią šildymo sistemą montuoti.
checkicon
Kokybės garantiją!
Mes esame tam, kad sudėtingas šildymo sistemas paverstume patogiais sprendimais, kurie nevargina savo priežiūra bei valdymu. O tam, kad nekiltų net menkiausių nepatogumų, visiems mūsų darbams ir sumontuotai įrangai suteikiame kokybės garantiją!

Mažiau rūpesčių – daugiau patogumo!

Mes padėsime išsirinkti geriausiai Jūsų namų poreikius atitinkantį dujinį katilą, o tam, kad visose patalpose galėtumėte patogiai kontroliuoti pageidaujamą temperatūrą, pritaikysime šildymo sistemos automatizavimo sprendimus. Mes siekiame, kad Jums sumontuoti dujiniai katilai ir šildymo sistemos veiktų efektyviai, nereikalautų pastovios priežiūros ir užtikrintų gerą dujų ekonomiją.

KATILŲ SERVISAS 24/7 – dujinių katilų montavimas ir paleidimas. Dujinių katilų montavimas įvairios paskirties pastatuose - Vilniuje. Dujų privedimas, dujų pajungimas. BUDERUS, BOSCH, JUNKERS, VIESSMANN bei kitų gamintojų dujinių katilų montavimas, aptarnavimas ir techninė priežiūra – Vilniuje. Katilų remontas 24 / 7 - Vilnius!
Kodėl rinktis mus?
01
Visi katilų priežiūros sprendimai iš vienų rankų;
02
Pagalba sprendžiant techninius klausimus 24/7;
03
Visiems darbams suteikiame kokybės garantiją;
04
Profesionali, ilgametę patirtį turinti komanda;
05
Siūlome itin lanksčias ir praktiškas bendradarbiavimo sąlygas.
GAUKITE INDIVIDUALŲ PASIŪLYMĄ
Nemokama konsultacija
Kontaktai
Gedimų registracija
Rekvizitai
Dujinių ir dyzelinių šildymo katilų diagnostika, remontas, profilaktika, paleidimas, montavimas, pardavimas, garantinis bei pogarantinis aptarnavimas. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje! Katilų remontas, profilaktika, aptarnavimas, montavimas – Vilniuje. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje!
Maloniai kviečiame susisiekti visais Jums rūpimais klausimais!

Susisiekite ir mes Jums pasiūlysime itin lanksčius sprendimus. Paslaugas teikiame Vilniaus mieste ir aplinkiniuose rajonuose.

+370 612 44413 +370 612 44413
Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius
Mail
Gaukite individualų pasiūlymą
Nemokama konsultacija
BUDERUS, BOSCH, JUNKERS, VIESSMANN bei kitų gamintojų katilų montavimas, derinimas, remontas, profilaktika, automatizavimas, modernizavimas – Vilniuje. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje! KATILŲ SERVISAS 24/7 - šildymo katilų ir jų sistemų montavimas, aptarnavimas ir techninė priežiūra! Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje!
Remontą atliekame 24 / 7!

Kilus techniniams gedimams, į mūsų serviso tarnybą galite kreiptis 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Užregistruokite gedimą ir Jums patogiu metu mūsų serviso specialistai atvyks į Jūsų namus ir išspręs visus gedimus.

+370 612 44413 +370 612 44413
Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius
Mail
Gedimų registracija
Nemokama konsultacija
Katilų remontas, profilaktika, aptarnavimas, montavimas – Vilniuje. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje! Dujinių ir dyzelinių šildymo katilų diagnostika, remontas, profilaktika, paleidimas, montavimas, pardavimas, garantinis bei pogarantinis aptarnavimas. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje!
Katilų servisas 24/7, UAB

Įmonės kodas: 305245017

PVM mokėtojo kodas: LT100012700714

Biuro adresas: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius

El. p.: info@katiluservisas24.lt

Bankas: AB SEB Bankas

A. s.: LT607044060008307262

+370 612 44413 +370 612 44413
Mail
Gaukite individualų pasiūlymą
Nemokama konsultacija
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Mums malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Nemokama konsultacija
Gedimų registracija

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami gauti individualų pasiūlymą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Klientus nemokamai konsultuojame visais montavimo, aptarnavimo ir ilgalaikės priežiūros klausimais, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami užregistruoti gedimą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir Jums patogiu metu mūsų serviso specialistai atvyks į Jūsų namus ir išspręs visus gedimus (remontą atliekame 24 / 7).

Pageidaujamas laikas, kada turi atvykti serviso specialistai:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).