Geoterminio šildymo sistemos įrengimas

Profesionaliai įrengiame geoterminio šildymo sistemas: atliekame visus projektavimo, gręžinių įrengimo, suvedimo ir katilų montavimo darbus, paruošiame reikiamą dokumentaciją. Mūsų įrengtos geoterminio šildymo sistemos yra pilnai paruoštos funkcionavimui, savo darbams suteikiame garantiją. Esame sertifikuota įmonė, todėl padėsime rasti jums tinkamiausią sprendimą.

GAUKITE INDIVIDUALŲ PASIŪLYMĄ
Nemokama konsultacija

Koks tai šildymas ir kam jis gali būti naudojamas

Šiais laikais populiarėja alternatyvioji elektros energija, viena iš jų - geoterminė energija. Geoterminis šildymas yra išgaunamas iš žemės gelmių, todėl tam reikalingas specialus atitinkamų išmatavimų grunto gręžinys ir tam tikri šilumą išgaunantys įrenginiai. Geoterminio šildymo sistemą sudaro šilumos siurblys ir horizontalusis arba vertikalusis lauko kontūras (kolektorius). Šilumos siurblys savo veikimui naudoja tam tikrą elektros energijos kiekį, bet jis ženkliai mažesnis nei kitų įrengimų. Geoterminė šildymo sistema gali būti plačiai naudojama pastatų šildymo, vėdinimo tikslais, karšto vandens išgavimui. Dėl plataus panaudojimo, geoterminės šildymo sistemos vis dažniau įrengiamos namuose.

Geoterminio šildymo privalumai:
Geoterminio šildymo sistemos yra labai saugios, inovatyvios ir ilgaamžiškos;
Nors geoterminio šildymo sistemos įrengimas reikalauja finansinių resursų, sistema greitai atsiperka;
Tolygus elektros energijos išgavimas nepriklausomai nuo aplinkos sąlygų, metų laiko ir paros meto;
Patikimas, greitai atsinaujinantis ir aplinką tausojantis alternatyviosios energijos šaltinis;
Geoterminė šildymo sistema gali pasiūlyti nuosavos energijos išgavimo galimybes be jokių finansinių įsipareigojimų.

Kiek kainuoja įsirengti geoterminį šildymą?

Konkreti kaina priklauso nuo šilumos siurblio ir kitos įrangos, tokios kaip vertikalusis ar horizontalusis lauko kontūras. Todėl norint ją sužinoti, turite kreiptis į mus. Nors yra paplitusi nuomonė, kad geoterminio šildymo sistemos įrengimas yra labai brangus, kai kuriems namams tai - praktiškiausias, tinkamiausias ir labiausiai atsiperkantis sprendimas. Be to, geoterminio šildymo sistema yra ilgaamžė, o kainuoja net apie 20-30% pigiau nei oras-vanduo šildymo sistema.

Kodėl verta investuoti į geoterminį šildymą?

Be visų išvardintų privalumų, Jums tikrai vertėtų pagalvoti apie ilgalaikę investiciją į geoterminio šildymo sistemą dar ir todėl, kad geoterminė energija - neįtikėtinai švari ir patikima. Jos išgavimui nereikia tam tikrų klimato sąlygų (kaip saulės ir vėjo), ši energija yra ateities energija. Įsirengus geoterminio šildymo sistemą, jums nereikės jaudintis dėl kylančių šilumos kainų, o pati geoterminė šildymo sistema nereikalauja specialios priežiūros.

Mūsų komanda Jums garantuoja:
checkicon
Stabilų geoterminės šildymo sistemos veikimą!
Visus montavimo ir techninio aptarnavimo darbus atlieka kvalifikuoti, aukštos kompetencijos specialistai, kurie gerai išmano visus geoterminių šildymo sistemų įrengimo ir priežiūros niuansus.
checkicon
Visapusišką katilų priežiūrą!
Teikiame kompleksinius geoterminių šildymo sistemų montavimo, aptarnavimo ir ilgalaikės priežiūros sprendimus. Kad ir kokie netikėti būtų Jūsų poreikiai, visada pasiūlysime sprendimą.
checkicon
Individualiai pritaikytus sprendimus!
Suprantame, kad mūsų klientams kartais klausimų būna daugiau nei atsakymų, todėl teikiame nemokamas konsultacijas kaip išsirinkti geriausiai Jūsų namams tinkančią šidymo sistemą.
checkicon
Ekonomišką geoterminės šildymo sistemos veikimą!
Mūsų komandos siūlomi sprendimai yra orientuoti į didesnį geoterminių šildymo sistemų veikimo efektyvumą bei eksploatacijos taupumą ir praktiškumą. Jei dairotės aukščiausios kokybės iki pat smulkiausių detalių – mūsų pasiūlymai tikrai padarys įspūdį.
checkicon
Techninį geoterminės šildymo sistemos aptarnavimą 24 / 7!
Kilus geoterminės šildymo sistemos techniniams gedimams, į mūsų serviso tarnybą galite kreiptis 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Užregistruokite gedimą ir Jums patogiu metu mūsų serviso specialistai atvyks į Jūsų namus ir išspręs visus gedimus.
checkicon
Kokybės garantiją!
Mes esame tam, kad sudėtingas geoterminio šildymo sistemas paverstume patogiais sprendimais, kurie nevargina savo priežiūra bei valdymu. O tam, kad nekiltų net menkiausių nepatogumų, visiems mūsų darbams ir sumontuotai įrangai suteikiame kokybės garantiją!

Mažiau rūpesčių – daugiau patogumo!

Mes padėsime išsirinkti geriausiai Jūsų namų poreikius atitinkančias geotermines šildymo sistemas, o tam, kad visose patalpose galėtumėte patogiai kontroliuoti pageidaujamą temperatūrą, pritaikysime geoterminės šildymo sistemos automatizavimo sprendimus. Mes siekiame, kad Jums sumontuotos ir geoterminio šildymo sistemos veiktų efektyviai, nereikalautų pastovios priežiūros ir užtikrintų gerą ekonomiją.

Profesionalus geoterminio šildymo sistemos įrengimas, montavimas, paleidimas ir priežiūra - rinkitės gyventi patogiau| geoterminių šildymo sistemų aptarnavimas 24/7, darbų kokybės garantija.
Kodėl rinktis mus?
01
Visi geoterminės šildymo sistemos priežiūros sprendimai iš vienų rankų;
02
Pagalba sprendžiant techninius klausimus 24/7;
03
Visiems darbams suteikiame kokybės garantiją;
04
Profesionali, ilgametę patirtį turinti komanda;
05
Siūlome itin lanksčias ir praktiškas bendradarbiavimo sąlygas.
GAUKITE INDIVIDUALŲ PASIŪLYMĄ
Nemokama konsultacija
Kontaktai
Gedimų registracija
Rekvizitai
Dujinių ir dyzelinių šildymo katilų diagnostika, remontas, profilaktika, paleidimas, montavimas, pardavimas, garantinis bei pogarantinis aptarnavimas. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje! Katilų remontas, profilaktika, aptarnavimas, montavimas – Vilniuje. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje!
Maloniai kviečiame susisiekti visais Jums rūpimais klausimais!

Susisiekite ir mes Jums pasiūlysime itin lanksčius sprendimus. Paslaugas teikiame Vilniaus mieste ir aplinkiniuose rajonuose.

+370 612 44413 +370 612 44413
Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius
Mail
Gaukite individualų pasiūlymą
Nemokama konsultacija
BUDERUS, BOSCH, JUNKERS, VIESSMANN bei kitų gamintojų katilų montavimas, derinimas, remontas, profilaktika, automatizavimas, modernizavimas – Vilniuje. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje! KATILŲ SERVISAS 24/7 - šildymo katilų ir jų sistemų montavimas, aptarnavimas ir techninė priežiūra! Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje!
Remontą atliekame 24 / 7!

Kilus techniniams gedimams, į mūsų serviso tarnybą galite kreiptis 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Užregistruokite gedimą ir Jums patogiu metu mūsų serviso specialistai atvyks į Jūsų namus ir išspręs visus gedimus.

+370 612 44413 +370 612 44413
Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius
Mail
Gedimų registracija
Nemokama konsultacija
Katilų remontas, profilaktika, aptarnavimas, montavimas – Vilniuje. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje! Dujinių ir dyzelinių šildymo katilų diagnostika, remontas, profilaktika, paleidimas, montavimas, pardavimas, garantinis bei pogarantinis aptarnavimas. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje!
Katilų servisas 24/7, UAB

Įmonės kodas: 305245017

PVM mokėtojo kodas: LT100012700714

Biuro adresas: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius

El. p.: info@katiluservisas24.lt

Bankas: AB SEB Bankas

A. s.: LT607044060008307262

+370 612 44413 +370 612 44413
Mail
Gaukite individualų pasiūlymą
Nemokama konsultacija
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Mums malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Nemokama konsultacija
Gedimų registracija

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami gauti individualų pasiūlymą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Klientus nemokamai konsultuojame visais montavimo, aptarnavimo ir ilgalaikės priežiūros klausimais, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami užregistruoti gedimą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir Jums patogiu metu mūsų serviso specialistai atvyks į Jūsų namus ir išspręs visus gedimus (remontą atliekame 24 / 7).

Pageidaujamas laikas, kada turi atvykti serviso specialistai:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).