Oro kondicionavimo sistemos įrengimas

Profesionaliai įrengiame oro kondicionavimo sistemas: atliekame oro kondicionavimo sistemos projektavimo, montavimo ir priežiūros darbus. Mūsų įrengtos oro kondicionavimo sistemos yra pilnai paruoštos funkcionavimui, savo darbams suteikiame garantiją. Esame sertifikuota įmonė, todėl galime suteikti profesionalias konsultacijas dėl oro kondicionavimo sistemos įrengimo.

GAUKITE INDIVIDUALŲ PASIŪLYMĄ
Nemokama konsultacija

Kas yra oro kondicionavimo sistema ir kur ji gali būti naudojama?

Oro kondicionavimo sistemos, arba kitaip oro kondicionieriai, yra skirti palaikyti norimą oro temperatūrą patalpoje. Pagrindinė jų funkcija yra oro vėsinimas, bet šais laikais oro kondicionieriai yra naudojami ne tik vėsinimui, bet ir šildymui, oro sausinimui arba valymui. Tai priklauso nuo oro kondicionieriaus funkcijų. Oro kondicionieriaus veikimo principas yra labai paprastas: jis atvėsina patalpoje esantį šiltą ora arba sušildo šaltą. Priklausomai nuo to išpučiamas iš oro kondicionieriaus oras yra vėsus arba šiltas. Oro kondicionieriai gali būti pritaikomi visose gyvenamosiose (namas, butas) arba komercinėse (biuras, parduotuvė) patalpose.

Oro kondicionavimo sistemos privalumai:
Oro kondicionavimo sistema yra lengvai pritaikoma bet kokioje patalpoje;
Oro kondicionierių išpučiamas oras yra švarus ir gaivus, nes šiuolaikiniai oro kondicionieriai turi orą valančius filtrus;
Oro kondicionieriai gali turėti drėgmės mažinimo funkcija, kas itin naudinga drėgname Lietuvos klimate;
Oro kondicionieriai būna įvairių galingumų, todėl galima rinktis mažiau galingą ir taupyti elektros energiją;
Oro kondicionieriai yra ilgaamžiai, tai - ilgalaikė investicija.

Kiek kainuoja įsirengti oro kondicionavimo sistemą?

Tiksli oro kondicionieriaus sistemos įrengimo kaina priklauso nuo jo dydžio, galingumo, funkcijų ir filtrų. Todėl norėdami sužinoti tikslią sumą, kreipkitės į mūsų specialistus. Į oro kondicionavimo sistemos kainą įeina oro kondicionierius, montavimo darbai. Mūsų specialistai padės Jums išsirinkti tinkamiausio galingumo kondicionierių atsižvelgiant į patalpos dydį, patalpoje esančių žmonių skaičių ir kitus faktorius. Įsirengti oro kondicionavimo sistemą gali kiekvienas, nes tai greitai atsiperka.

Kodėl verta investuoti į oro kondicionavimo sistemą?

Pagrindinė oro kondicionavimo sistemos funkcija - oro vėsinimas - leis pasiekti maksimalų komfortą karštomis vasaros dienomis. Papildomos funkcijos, tokios kaip oro valymas, suteiks galimybę visada kvėpuoti švariu ir gaiviu oru. Kvėpavimui taip pat labai naudinga ir drėgmės mažinimo funkcija, nes esant per drėgnam orui, tampa sunku kvėpuoti. Oro kondicionieriai nereikalauja daug laiko užimančios priežiūros, pavyzdžiui, jo filtrus reikia keisti tik kartą per 3-4 mėnesius. Šie oro vėsinimo, šildymo, sausinimo ir valymo prietaisai gali veikti kelis metus. Be to, oro kondicionieriai nesukelia peršalimo, jei patalpos temperatūra skiriasi nuo lauko temperatūros tik keliais laipsniais.

Mūsų komanda Jums garantuoja:
checkicon
Stabilų oro kondicionavimo sistemos veikimą!
Visus montavimo ir techninio aptarnavimo darbus atlieka kvalifikuoti, aukštos kompetencijos specialistai, kurie gerai išmano visus oro kondicionierių įrengimo ir priežiūros niuansus.
checkicon
Visapusišką oro kondicionavimo sistemos priežiūrą!
Teikiame kompleksinius oro kondicionavimo sistemų montavimo, aptarnavimo ir ilgalaikės priežiūros sprendimus. Kad ir kokie netikėti būtų Jūsų poreikiai, visada pasiūlysime sprendimą.
checkicon
Individualiai pritaikytus sprendimus!
Suprantame, kad mūsų klientams kartais klausimų būna daugiau nei atsakymų, todėl teikiame nemokamas konsultacijas kaip išsirinkti geriausiai Jūsų namams tinkančią oro kondicionavimo sistemą.
checkicon
Ekonomišką oro kondicionavimo sistemos veikimą!
Mūsų komandos siūlomi sprendimai yra orientuoti į didesnį oro kondicionavimo sistemos veikimo efektyvumą bei eksploatacijos taupumą ir praktiškumą. Jei dairotės aukščiausios kokybės iki pat smulkiausių detalių – mūsų pasiūlymai tikrai padarys įspūdį.
checkicon
Techninį oro kondicionavimo sistemos aptarnavimą 24 / 7!
Kilus oro kondicionavimo sistemos techniniams gedimams, į mūsų serviso tarnybą galite kreiptis 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Užregistruokite gedimą ir Jums patogiu metu mūsų serviso specialistai atvyks į Jūsų namus ir išspręs visus gedimus.
checkicon
Kokybės garantiją!
Mes esame tam, kad sudėtingas oro kondicionavimo sistemas paverstume patogiais sprendimais, kurie nevargina savo priežiūra bei valdymu. O tam, kad nekiltų net menkiausių nepatogumų, visiems mūsų darbams ir sumontuotai įrangai suteikiame kokybės garantiją!

Mažiau rūpesčių – daugiau patogumo!

Mes padėsime išsirinkti geriausiai Jūsų namų poreikius atitinkančias oro kondicionavimo sistemas, o tam, kad visose patalpose galėtumėte patogiai kontroliuoti pageidaujamą temperatūrą, pritaikysime oro kondicionavimo sistemų automatizavimo sprendimus. Mes siekiame, kad Jums sumontuotos oro kondicionavimo sistemos veiktų efektyviai, nereikalautų pastovios priežiūros ir užtikrintų gerą elektros ekonomiją.

Profesionalus oro kondicionavimo sistemos įrengimas, montavimas, paleidimas ir priežiūra - rinkitės gyventi patogiau| oro kondicionavimo sistemų aptarnavimas 24/7, darbų kokybės garantija.
Kodėl rinktis mus?
01
Visi oro kondicionavimo sistemos priežiūros sprendimai iš vienų rankų;
02
Pagalba sprendžiant techninius klausimus 24/7;
03
Visiems darbams suteikiame kokybės garantiją;
04
Profesionali, ilgametę patirtį turinti komanda;
05
Siūlome itin lanksčias ir praktiškas bendradarbiavimo sąlygas.
GAUKITE INDIVIDUALŲ PASIŪLYMĄ
Nemokama konsultacija
Kontaktai
Gedimų registracija
Rekvizitai
Dujinių ir dyzelinių šildymo katilų diagnostika, remontas, profilaktika, paleidimas, montavimas, pardavimas, garantinis bei pogarantinis aptarnavimas. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje! Katilų remontas, profilaktika, aptarnavimas, montavimas – Vilniuje. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje!
Maloniai kviečiame susisiekti visais Jums rūpimais klausimais!

Susisiekite ir mes Jums pasiūlysime itin lanksčius sprendimus. Paslaugas teikiame Vilniaus mieste ir aplinkiniuose rajonuose.

+370 612 44413 +370 612 44413
Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius
Mail
Gaukite individualų pasiūlymą
Nemokama konsultacija
BUDERUS, BOSCH, JUNKERS, VIESSMANN bei kitų gamintojų katilų montavimas, derinimas, remontas, profilaktika, automatizavimas, modernizavimas – Vilniuje. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje! KATILŲ SERVISAS 24/7 - šildymo katilų ir jų sistemų montavimas, aptarnavimas ir techninė priežiūra! Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje!
Remontą atliekame 24 / 7!

Kilus techniniams gedimams, į mūsų serviso tarnybą galite kreiptis 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Užregistruokite gedimą ir Jums patogiu metu mūsų serviso specialistai atvyks į Jūsų namus ir išspręs visus gedimus.

+370 612 44413 +370 612 44413
Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius
Mail
Gedimų registracija
Nemokama konsultacija
Katilų remontas, profilaktika, aptarnavimas, montavimas – Vilniuje. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje! Dujinių ir dyzelinių šildymo katilų diagnostika, remontas, profilaktika, paleidimas, montavimas, pardavimas, garantinis bei pogarantinis aptarnavimas. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje!
Katilų servisas 24/7, UAB

Įmonės kodas: 305245017

PVM mokėtojo kodas: LT100012700714

Biuro adresas: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius

El. p.: info@katiluservisas24.lt

Bankas: AB SEB Bankas

A. s.: LT607044060008307262

+370 612 44413 +370 612 44413
Mail
Gaukite individualų pasiūlymą
Nemokama konsultacija
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Mums malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Nemokama konsultacija
Gedimų registracija

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami gauti individualų pasiūlymą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Klientus nemokamai konsultuojame visais montavimo, aptarnavimo ir ilgalaikės priežiūros klausimais, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami užregistruoti gedimą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir Jums patogiu metu mūsų serviso specialistai atvyks į Jūsų namus ir išspręs visus gedimus (remontą atliekame 24 / 7).

Pageidaujamas laikas, kada turi atvykti serviso specialistai:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).