Saulės elektrinės įrengimas

Profesionaliai įrengiame saulės elektrines: atliekame saulės elektrinės projektavimo, visų jos dalių montavimo darbus, prijungiame ją prie ESO tinklo, padedame gauti paramą ir tvarkome reikiamus dokumentus. Mūsų įrengtos saulės elektrinės yra pilnai paruoštos funkcionavimui, savo darbams suteikiame garantiją. Esame sertifikuota įmonė, todėl galime suteikti profesionalias konsultacijas dėl saulės elektrinės įrengimo.

GAUKITE INDIVIDUALŲ PASIŪLYMĄ
Nemokama konsultacija

Kaip išgaunama šio tipo elektros energija ir kur ji gali būti naudojama?

Saulės energija, kaip ir nurodo pavadinimas, yra išgaunama iš saulės modulių, kurių paskirtis yra paversti saulės šviesą į elektros energiją. Inverteriai (įtampos keitikliai), dvipusis skaitiklis ir jėgainės konstrukcija yra taip pat labai svarbios dalys, kurios užtikrina saulės elektrinės funkcionavimą. Būtent jėgainės konstrukcija pakreipia saulės modulius taip, kad būtų galima išgauti optimaliausią saulės energijos kiekį. Saulės elektrinės iš karto generuoja reikiamą energijos kiekį, šias elektrines galima montuoti ant namų, pagalbinių pastatų stogų, užmiesčio sodybose, tiesiogiai ant žemės. Saulės energiją plačiai naudojama buityje jungiant tiesiogiai prie buitinių prietaisų, šildymui, vėdinimui ir apšvietimui.

Saulės elektrinių privalumai:
Saulės energija yra atsinaujinantis energijos šaltinis, kuris neteršia aplinkos,nekelia triukšmo ir yra saugus;
Saulės moduliai gali būti montuojami ant stogo, todėl neužima papildomos vietos. Be to, jie yra atsparūs lietui ir sniegui;
Saulės elektrinės greitai sugeneruoja reikiamą elektros energijos kiekį, o vasarą sukauptą energijos perteklių galima panaudoti žiemą;
Saulės elektrinės nereikalauja priežiūros ir gali būti montuojamos vietoje stogo dangos;
Nepriklausomybė nuo elektros kainų svyravimo, galimybė gauti paramą saulės elektrinės įrengimui.

Kiek kainuoja įsirengti saulės elektrinę?

Visuomenėje yra paplitusi nuomonė, kad saulės elektrinės įrengimas - labai brangus, tačiau tai kainuoja kur kas pigiau nei kita elektros išgavimo įranga. Saulės elektrinės įrengimo kaina priklauso nuo jos dydžio, galios ir kitų niuansų, tokių kaip stogo danga ir nuolydis, todėl tikslią sumą gali pasakyti tik mūsų specialistai. Galutinė kaina apima saulės modulius, inverterius, stogo dangai pritaikytas konstrukcijas, kitas medžiagas bei montavimo darbus. Montavimo darbams reikia specialių žinių, įrangos ir patirties, todėl jūs negalite patys įsirengti saulės elektrinės, be to, profesionalai pasirūpins, kad ji generuotų optimalų elektros energijos kiekį. Saulės elektrinėms yra suteikiama net 25-30 metų gamintojo garantija.

Kodėl verta investuoti į saulės elektrinę?

Saulės elektrinės yra itin optimalus sprendimas, nes jos yra projektuojamos pagal tai, koks yra energijos poreikis. Šio tipo elektrinės įrengimas užtrunka vieną arba dvi dienas, be to, tam galima gauti paramą. Saulės energija turi daug privalumų, tačiau jos išgavimui didžiausią įtaką turi saulėtumas, todėl būtina įvertinti šį faktorių. Vis dėlto, Lietuvoje yra pakankamai saulės šioms elektrinėms. Skaičiuojama, kad saulės elektrinės atsiperka per 5-7 metus. Šias elektrines galima įsirengti sodybose, o jų pagamintą elektros energiją naudoti bute.

Mūsų komanda Jums garantuoja:
checkicon
Stabilų saulės elektrinės veikimą!
Visus montavimo ir techninio aptarnavimo darbus atlieka kvalifikuoti, aukštos kompetencijos specialistai, kurie gerai išmano visus saulės elektrinių įrengimo ir priežiūros niuansus.
checkicon
Visapusišką saulės elektrinių priežiūrą!
Teikiame kompleksinius saulės elektrinių montavimo, aptarnavimo ir ilgalaikės priežiūros sprendimus. Kad ir kokie netikėti būtų Jūsų poreikiai, visada pasiūlysime sprendimą.
checkicon
Individualiai pritaikytus sprendimus!
Suprantame, kad mūsų klientams kartais klausimų būna daugiau nei atsakymų, todėl teikiame nemokamas konsultacijas kaip išsirinkti geriausiai Jūsų namams tinkančią saulės elektrinę.
checkicon
Ekonomišką saulės elektrinės veikimą!
Mūsų komandos siūlomi sprendimai yra orientuoti į didesnį saulės elektrinių veikimo efektyvumą bei eksploatacijos taupumą ir praktiškumą. Jei dairotės aukščiausios kokybės iki pat smulkiausių detalių – mūsų pasiūlymai tikrai padarys įspūdį.
checkicon
Techninį saulės elektrinių aptarnavimą 24 / 7!
Kilus saulės elektrinės techniniams gedimams, į mūsų serviso tarnybą galite kreiptis 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Užregistruokite gedimą ir Jums patogiu metu mūsų serviso specialistai atvyks į Jūsų namus ir išspręs visus gedimus.
checkicon
Kokybės garantiją!
Mes esame tam, kad sudėtingas saulės elektrines paverstume patogiais sprendimais, kurie nevargina savo priežiūra bei valdymu. O tam, kad nekiltų net menkiausių nepatogumų, visiems mūsų darbams ir sumontuotai įrangai suteikiame kokybės garantiją!

Mažiau rūpesčių – daugiau patogumo!

Mes padėsime išsirinkti geriausiai Jūsų namų poreikius atitinkančias saulės elektrines, o tam, kad visose patalpose galėtumėte patogiai kontroliuoti pageidaujamą temperatūrą, pritaikysime saulės elektrinės automatizavimo sprendimus. Mes siekiame, kad Jums sumontuotos saulės elektrinės veiktų efektyviai, nereikalautų pastovios priežiūros ir užtikrintų gerą elektros ekonomiją.

Profesionalus saulės elektrinės įrengimas, montavimas, paleidimas ir priežiūra - rinkitės gyventi patogiau | Saulės elektrinės aptarnavimas 24/7, darbų kokybės garantija.
Kodėl rinktis mus?
01
Visi saulės elektrinių priežiūros sprendimai iš vienų rankų;
02
Pagalba sprendžiant techninius klausimus 24/7;
03
Visiems darbams suteikiame kokybės garantiją;
04
Profesionali, ilgametę patirtį turinti komanda;
05
Siūlome itin lanksčias ir praktiškas bendradarbiavimo sąlygas.
GAUKITE INDIVIDUALŲ PASIŪLYMĄ
Nemokama konsultacija
Kontaktai
Gedimų registracija
Rekvizitai
Dujinių ir dyzelinių šildymo katilų diagnostika, remontas, profilaktika, paleidimas, montavimas, pardavimas, garantinis bei pogarantinis aptarnavimas. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje! Katilų remontas, profilaktika, aptarnavimas, montavimas – Vilniuje. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje!
Maloniai kviečiame susisiekti visais Jums rūpimais klausimais!

Susisiekite ir mes Jums pasiūlysime itin lanksčius sprendimus. Paslaugas teikiame Vilniaus mieste ir aplinkiniuose rajonuose.

+370 612 44413 +370 612 44413
Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius
Mail
Gaukite individualų pasiūlymą
Nemokama konsultacija
BUDERUS, BOSCH, JUNKERS, VIESSMANN bei kitų gamintojų katilų montavimas, derinimas, remontas, profilaktika, automatizavimas, modernizavimas – Vilniuje. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje! KATILŲ SERVISAS 24/7 - šildymo katilų ir jų sistemų montavimas, aptarnavimas ir techninė priežiūra! Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje!
Remontą atliekame 24 / 7!

Kilus techniniams gedimams, į mūsų serviso tarnybą galite kreiptis 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Užregistruokite gedimą ir Jums patogiu metu mūsų serviso specialistai atvyks į Jūsų namus ir išspręs visus gedimus.

+370 612 44413 +370 612 44413
Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius Biuras: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius
Mail
Gedimų registracija
Nemokama konsultacija
Katilų remontas, profilaktika, aptarnavimas, montavimas – Vilniuje. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje! Dujinių ir dyzelinių šildymo katilų diagnostika, remontas, profilaktika, paleidimas, montavimas, pardavimas, garantinis bei pogarantinis aptarnavimas. Katilų remontas 24 / 7 - Vilniuje!
Katilų servisas 24/7, UAB

Įmonės kodas: 305245017

PVM mokėtojo kodas: LT100012700714

Biuro adresas: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius

El. p.: info@katiluservisas24.lt

Bankas: AB SEB Bankas

A. s.: LT607044060008307262

+370 612 44413 +370 612 44413
Mail
Gaukite individualų pasiūlymą
Nemokama konsultacija
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Mums malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Nemokama konsultacija
Gedimų registracija

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami gauti individualų pasiūlymą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Klientus nemokamai konsultuojame visais montavimo, aptarnavimo ir ilgalaikės priežiūros klausimais, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami užregistruoti gedimą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir Jums patogiu metu mūsų serviso specialistai atvyks į Jūsų namus ir išspręs visus gedimus (remontą atliekame 24 / 7).

Pageidaujamas laikas, kada turi atvykti serviso specialistai:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).